Leírás
Avide LED Globe A60 13W E27 3000K / 4000K
Alapadatok
| Vonalkód | 5999097930909 |
| VTSZ | 85395200 |
| Garancia | 3 év |
| Márka honlap | avidelighting.hu/qr/ABG27NW-13W-AP |
Technikai Paraméterek
| Technológia | LED |
| Foglalat | E27 |
| Teljesítmény | 13 W |
| Hagyományos watt megfelelőség | 100 W |
| Feszültség tartomány | 220-240 V |
| Foglalat típusa | E27 |
| Működési hőmérséklet | -20 – +40 °C |
| IP Védettség | IP20 |
| Átmérő | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Színhőmérséklet | 4 000 K |
Világítástecnikai Adatok
| Fényáram | 1 521 lm |
| Színhőmérséklet | NW |
| Világítási szög | 180 ° |
| Chip típusa | SMD2835 |
| Színvisszaadási index | 80 |
Funkcionalitás
| Szabályozható fényerő | Nem |






Értékelések
Még nincsenek értékelések.