Leírás
Avide LED Globe A60 8W E27 3000K-6400K
| Technológia | LED |
| Foglalat | E27 |
| Teljesítmény | 8 W |
| Hagyományos watt megfelelőség | 60 W |
| Feszültség tartomány | 220-240 V |
| Működési hőmérséklet | -20 – +40 °C |
| IP Védettség | IP20 |
| Átmérő | 60 mm |
| Magasság | 107 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6 400 K |
Világítástecnikai Adatok
| Fényáram | 806 lm |
| Színhőmérséklet | CW |
| Világítási szög | 180 ° |
| Chip típusa | SMD2835 |
| Színvisszaadási index | 80 |
Funkcionalitás
| Szabályozható fényerő | Nem |







Értékelések
Még nincsenek értékelések.