Leírás
Avide LED Reflektor Akkumulátoros 30W NW 4000K
Alapadatok
| Szabályozható Színhőmérséklet | Nem |
| Márka | Avide |
| Vonalkód | 5999097922423 |
| VTSZ | 9405423990 |
| Garancia | 3 év |
| Szín | Fekete/Sárga |
| Anyag | Alu+PC+Üveg |
| Technológia | LED |
| Élettartam | 25 000 óra |
Technikai Paraméterek
| Foglalat | EU plug |
| Teljesítmény | 30 W |
| Hagyományos watt megfelelőség | 106 W |
| Feszültség | 8,4 V |
| Feszültség tartomány | 100-265 V |
| Működési hőmérséklet | -20 – +40 °C |
| IP Védettség | IP65 |
| Elem típus | 2x Li-ion 7.4V 6600mAh |
| Szélesség | 255 mm |
| Magasság | 340 mm |
| Színhőmérséklet | 4 000 K |
Világítástecnikai Adatok
| Fényáram | 1 650 lm |
| Színhőmérséklet | NW |
| Világítási szög | 120 ° |
| Chip típusa | COB |
| Színvisszaadási index | >70 |







Értékelések
Még nincsenek értékelések.