Leírás
Avide LED Reflektor Slim SMD 20W NW 4000K 1 fej Tripoddal
Alapadatok
| Szabályozható Színhőmérséklet | Nem |
| Márka | Avide |
| Vonalkód | 5999097926346 |
| VTSZ | 9405423990 |
| Garancia | 3 év |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Alu+Üveg |
| Technológia | LED |
| Élettartam | 25 000 óra |
Technikai Paraméterek
| Foglalat | Schuko plug |
| Teljesítmény | 20 W |
| Hagyományos watt megfelelőség | 104 W |
| Feszültség tartomány | 220-240 V |
| Kábelhossz | 1,5 m |
| Működési hőmérséklet | -20 – +40 °C |
| IP Védettség | IP65 |
| Kábel típus | 3G1.0 |
| Szélesség | 850 mm |
| Magasság | 1 606 mm |
| Színhőmérséklet | 4 000 K |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.