Leírás
LED Filament Globe 10.5W E27 A65 360° WW 2700K High Lumen
| Teljesítmény | 10,5 W |
| Hagyományos watt megfelelőség | 100 W |
| Foglalat típusa | E27 |
| Színhőmérséklet | 2 700 K |
Világítástecnikai Adatok
| Fényáram | 1 521 lm |
| Színhőmérséklet | WW |
| Világítási szög | 360 ° |
| Színvisszaadási index | 80 |
Logisztika
| Tömeg | 61 gramm |







Értékelések
Még nincsenek értékelések.